Yasal uyarı...

1. İşbu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. Proje Hocam'a kayıt yaptırmakla veya Proje Hocam tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da yer alan hüküm ve şartların tamamıyla ve bu metnin ayrılmaz bir parçası olan Neova Sigorta "Gizlilik Politikası" hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.

2. Proje Hocam işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar", Proje Hocam "Gizlilik Politikası" ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Proje Hocam'ın, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Proje Hocam hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

3. Bu web sitesinde verilen bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için özen gösterilmektedir. Ancak, Proje Hocam, bu sitedeki bilgilerin yanlışlığından ya da belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zarar ve sorunlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.